مشاهده / بستن موضوعات
سیاسی
مهلت یکساله مجلس به چپاولگران برای زمین‌خواری!
16 دقیقه قبلمشرقسیاسی
نمایندگان در جلسه چهارشنبه گذشته مجلس شورای اسلامی طی مصوبه‌ای مقرر کردند زمین‌ها و اراضی دولتی واگذار شده به افراد که تغییر کاربری داده شده، به شرط پرداخت قیمت روز در مالکیت افراد باقی بماند.
وزیر همه چیز به جز راه و شهرسازی
16 دقیقه قبلمشرقسیاسی
آخوندی در اظهارنظرهای متفاوت سعی کرد مسکن مهر را پوپولیستی اعلام کند البته او در مقطعی آن را هم مزخرف دانست.
اشرافیت و خط نفوذ؛ عملیات گازانبری
16 دقیقه قبلمشرقسیاسی
«اشرافیت ارتجاعی ناراضی‌تراش» و «خط نفوذ»، تنها دوخط موازی‌ای هستند که به هم می‌رسند. انحراف‌ها ابتدا کوچکند اما وقتی مورد مقابله قرار نگرفتند، تشدید می‌شوند و زاویه را بیشتر می‌کنند.
استیضاح آخوندی قوت گرفت
16 دقیقه قبلمشرقسیاسی
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: پیش از این درخواست استیضاح عباس آخوندی به مجلس شورای اسلامی داده شده بود و احتمالاً پس از بررسی لایحه بودجه سال 97، این کار انجام می‌شود.
حدود اختیارات رئیس جمهور در قانون اساسی
16 دقیقه قبلخبرآنلاینسیاسی
بهمن کشاورز
سخنگوی وزارت خارجه حمله تروریستی به کلیسایی در داغستان روسیه را محکوم کرد
16 دقیقه قبلایسناسیاسی
سخنگوی وزارت امور خارجه حمله مسلحانه گروهک تروریستی داعش به کلیسایی در جمهوری داغستان روسیه که چندین کشته و مجروح بر جای گذاشت را به شدت محکوم و با دولت، ملت و خانواده قربانیان این جنایت ابراز هم...
ویدئو / اسدالله علم، مردی برای تمام فصول - قسمت دوم
16 دقیقه قبلایسناسیاسی
این مستند با موضوع بررسی کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم وزیر قدرتمند و پرنفوذ دربار پهلوی با استفاده از فیلم‌ها و تصاویر دیده نشده، روایتگر روابط و ساختار داخلی سران رژیم پهلوی است و تلاش کرده به...
نیچروان بارزانی: از ایران کمک خواستیم
16 دقیقه قبلایسناسیاسی
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق با اشاره به دیدار امروز خود با وزیر امور خارجه ایران در حاشیه اجلاس امنیتی مونیخ گفت: در این دیدار خواستیم که ایران به حل مشکلات کردستان عراق و مشکلات موجود در روابط ...
استعفا نمی‌دهم؛ برکنارم کنید
16 دقیقه قبلفارسسیاسی
شورای عالی قضایی، لاجوردی را احضار کرده و ضمن یک برخورد تند از او خواستند که استعفا بدهد ولی لاجوردی نپذیرفت گفت: «من استعفا نمی‌دهم، من را برکنار کنید.»
علت اصرار اصلاح‌طلبان بر «ناکارآمدی نظام» چیست؟!
16 دقیقه قبلفارسسیاسی
با وجود پیشرفتهای اقتصادی کشور اما اصلاح‌طلبان و کسانی از دولت، اصرار آشکاری بر «ناکارآمدنمایی از نظام اسلامی» و نگفتن حقایق دارند. علت چیست؟
در دیدار رئیسی با سردار سلیمانی چه گذشت؟
16 دقیقه قبلفردانیوزسیاسی
تولیت آستان قدس رضوی گفت: جبهه بین‌المللی مقاومت در اقصی نقاط جهان اسلام تشکیل شده است.
واکنش وزیر اقتصاد به سوال از رئیس جمهور
16 دقیقه قبلفردانیوزسیاسی
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رفع مشکل سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری موضوعی فراقوه‌ای است که در همین راستا کمیسیونی از ۳ قوه برای رفع مشکل این موسسات تشکیل شده است.
استیضاح آخوندی قوت گرفت
16 دقیقه قبلفردانیوزسیاسی
نادر قاضی‌پور با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج و با تسلیت این حادثه به خانواده جانباختگان و خدمه این هواپیما اظهار کرد: هم اینک در استان‌های اصفهان و کهکیلویه و بویراحمد ستاد مدیریت بح...